قالیشویی در شمال تهران

این قالیشویی در شمال تهران واقع شده است که محله های شمال تهران مساحت گسترده ای را از شهر بزرگ تهران در بر گرفته اند. در واقع محله های شمال تهران از جمله محبوب ترین محله های پایتخت می باشند .که همیشه توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب می کنند. چه برای زندگی کردن در این محلات چه کارهای تجاری و کسبه شغلی همه برای بودن در این محلات بسیار مشتاق می باشند. این قالیشویی یکی از بهترین قالیشویی های شمال تهران است. که به خاطر پاکیزگی زیاد و شست و شوی مناسب انواع فرش ها و قالی همچنین شست و شوی عالی مبلمان و موکت ها مشهور است. خیلی از مردم بر این باور معتقدند که مبل ها با شست و شو خراب میشوند و دیگر شبیه روز اول نیستند. اما قالیشویی شمال تهران اینجاست که این باور غلط را از میان مردم بردارد‌.

این قالیشویی با شست و شوی مناسب برای انواع مبل ها ( مبل پارچه ای و مبل چرم و مبل مخمل ……) باعث جلوه دادن به فضای محیط خانه شما و افزایش طول عمر مبل شما میشود.

فرش زیر دستگاه قالیشویی
فرش زیر دستگاه قالیشویی

قالیشویی شمال تهران مبل ها را به سه طریقه میشوید:

  1.  بخارشوی 

با استفاده از بخارشوی پارچه مبل ها را کامل تمیز و ضدعفونی میکنند.

و اگر با انواع مبل ها آشنایی داشته باشید. میدونید که نظافت مبل و خصوصا تمیز کردن مبل پارچه ای خیلی سخت است.

اما در قالیشویی شمال تهران با استفاده از بخارشوی خیلی راحت مبل پارچه ای را فاقد لکه و کثیقی میکند.و آن را شکل روز اولش به شما باز می گرداند.

  1.  محلول شوینده 

در این روش مقداری مایع ظرفشویی را با سرکه سفید و کمی جوش شیرین و آب مخلوط میکنند.

و بعد این ماده را در یک بطری اسپری میریزند و با استفاده از دستمال تمامی درزها و بین تشکچه ها و اطراف مبل را خوب تمیز میکنند. به گونه ای که دیگر هیچ آثاری از لکه و کثیفی دیگر نمیماند.

  1.  استفاده از دستگاه مکانیزه 

این دستگاه جهت شست و شوی انواع مبل طراحی شده است.

ساختار این دستگاه اینگونه است که مخازن آب تمیز و آب کثیف به صورت جدا از هم قرار دارند. و یک کمپرسور به منظور تولید کف و یک موتور مکنده قدرتمند دو یا سه مرحله ای جهت مکش آلودگی ها است.

و مهمترین ویژگی این دستگاه تولید کف است که به دلیل داشتن چگالی کم روی سطوح باقی میماند.

این کف به ماندن بر روی سطوح و کثیفی و لکه ها آنان را محو کرده و با برس کشیدن به راحتی لکه ها و کثیفی ها از بین میروند. و هیچگونه آسیبی هم به الیاف نمیرساند و بعد مکش دستگاه آب فرش و قالی را گرفته و خشک میکند. داریم کم کم به سال جدید و عید نوروز نزدیک میشویم. یکی از بزرگترین دغدغه های خانم های خانه دار شستشوی فرش و موکت هایشان است.

اما با قالیشویی شمال تهران دیگر نیاز نیست. نگران فرش و موکت و مبل های خود باشید.

با سپردن فرش هایتان و موکت و ……. به قالیشویی شمال تهران شما به خیال راحت میتوانید به خانه تکانی خود برسید.

شستوشوی فرش با کف
شستوشوی فرش با کف

در این قالیشویی برای شستشوی فرش و موکت ها درجه حرارت آب را متوسط انتخاب میکنند.تا تار و پود فرش آسیبی نبیند و به بهترین شکل تمیز شوند. در این قالیشویی از مواد شوینده قلیایی استفاده نمیکنند و اسیدیته خنثی را به کار می برند. در این قالیشویی برای شست و شو فرش و موکت ها از پودر شست و شوی دستی یا شامپو فرش یا پودر صابون استفاده میکنند.

نکات شست و شوی فرش و موکت را رعایت میکنن تا به فرش های شما هیچگونه آسیبی نرسانند:

 یکی از این نکات این است که سطوح زیر فرش ها را با مواد شوینده اسیدی یا مواد شوینده ای که خاصیت های قلیایی دارند تمیز نمیکنند. زیرا امکان دارد که اثرات مواد شوینده از روی سطوح خوب تمیز نشوند. و باعث آسیب رساندن به بافت و تار و پود فرش ها شود. پس خیالتان بابت این قالیشویی کاملا راحت باشد .چون دارای ضمانت میباشد و فرش و قالی های شما را پاکیزه و مانند روز اول به شما تحویل میدهند.